Aj recepty si zaslúžia poriadok. Ako na to?

Aj ty máš v receptoch neporiadok? Popísané papieriky, povaľujúce sa kade tade? Alebo sa vzácna kuchárska kniha po prababičke rozpadá?

Zahoď obavy nad stratami vzácnych kuchárskych pokladov. Veď riešenie je tak jednoduché! Záchrana sa volá KUCHÁROČKA. Uloží všetky recepty, aby si mala k nim prístup kdekoľvek budeš. Ale hlavne ti ponúkne možnosť poskladať ich do krásnej kuchárskej knihy.

Vytvor si svoju Kucháročku ešte dnes. Je to jednoduché tak ako pripraviť palacinky!

Prvý krok – rozbijeme vajíčka

Staň sa členom Kucháročky – stačí pár minút a si členom skvelej komunity. Tvoje členstvo ťa oprávňuje na všetko, čo Kucháročka ponúka – tvorba Kucháročky, Mixér receptov, prístup k našim šablónam a knižnici fotografií, možnosť zúčastniť sa súťaží, zážitkových varení a iných akcií určených len pre členov.

Druhý krok – zmiešame vajíčka s mliekom

Zadaj svoje recepty do Moje recepty. Stačí vyplniť políčka vo formulári, pridať svoje fotografie. Recepty môžeš kategorizovať, aby sa ľahšie vyhľadávali. Taktiež ich môžeš zdieľať s ostatnými členmi, alebo si ich nechaj v tajnosti len pre seba.

Tretí krok – prisypeme múku a zmiešame

Vyber si typ knižnej väzby, ktorý sa ti najviac páči, a vyber si vzhľad kucháročky. Napíš venovanie a potom už len vkladáš do kucháročky recepty. Máš možnosť vložiť vlastné recepty, ale ak ťa zaujali aj iné recepty, máš možnosť vložiť aj tie. Pridaj ich do obľúbených a ľahko ich nájdeš.

Štvrtý krok – pečieme palacinku

Skontroluj si kucháročku, či je všetko podľa tvojich predstáv a už stačí len objednať.

 Piaty krok – servírujeme palacinky

Teraz už len počkaj, kým bude tvoja kucháročka hotová a môžeš podľa nej variť, alebo ju venuj niekomu blízkemu ako vzácny darček.

A teraz si už len vytvor svoj profil, ukladaj recepty a keď ich budeš mať dosť, tak stačí len pár minút a na svete je tvoja vlastná originálna kuchárska kniha.

Veď kuchárske knihy nemusia mať len svetoznámi šéfkuchári! Originálnu KUCHÁROČKU môžeš mať aj TY!